Kiev Konaklama

Bir zaman makinesine girmiş gibi hissedeceğiniz eski bir Sovyet dönemi oteli olan ve Bağımsızlık Meydanı’nın (Maidan Nezalezhnosti) hemen yakınında bulunan Hotel Ukraine güzel bir tercih olabilir. 21 katlı otelin iç mekanları Sovyet dönemi şık mermer ve sütunlar, tül perdeler, saksı bitkileri ve kristal avizeler ile dekore edilmiş. 

Podolski Hotel, merkezi bir konumda iyi, temiz, güvenli ve ekonomik bir konaklama sunar.

Staro Hotel, iyi bir orta sınıf otelidir. Şehir merkezinin biraz dışındadır ama modern ve sakin bir mahallededir.

Lüks bir konaklama için spor salonu, sauna, havuz ve mükemmel merkezi bir konuma sahip olan Premier Palace’ı deneyin.

Şehir merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Hotel Salute, iç mekanında 80’leri çağrıştıran kırmızı halılar ve parlak sahte ahşap paneller bulunan, Sovyet Brutalist mimar Avraam Miletsky tarafından yapılan beyaz silindirik bir yapıdır.

Hostel Veselka-Key2Gates, bütçe dostu, temiz, sessiz ve iyi konumdaki bir pansiyondur.

Benim de kaldığım Ballet Hostel, Maidan Nezalezhnosti bölgesinin hemen yakınında yine bütçe dostu olan, temiz, sessiz ve iyi konumdaki bir pansiyondur. Buradaki personel özellikle övgüyü hak ediyor.

Tiyatro Butik Apart-Otel, Teatralna metro istasyonunun yakınında, sakin, konforlu, konumu iyi olan bir oteldir.

Live Here Hotel, Aziz Michael Kilisesi ve Maidan Nezalezhnosti arasında tam ortada olup, özellikle konfor, personel ve temizlik için önerilmektedir.

Eğer lüks bir yer arıyorsanız, Opera Hotel’den başka bir yere bakmayın. Kiev şehir merkezinde bulunan otel, hem Bağımsızlık Meydanı’na hem de Opera Binası’na yakındır.

11 Mirrors Design Hotel hemen Opera’nın arkasındadır. Güzel bir iç mekana sahiptir ve her yönüyle de yüksek notlar almaktadır. 

Bir diğer seçenek, hem otel odalarına hem de dairelere ev sahipliği yapan St. Michael Altın Kubbeli Manastırı’na ve Bulgakov Müzesi’ne yakın konumdaki Senator Maidan’dır.

St. Sophia Katedrali’nin hemen yanında bulunan 5 yıldızlı otel Hyatt Regency, konfor ve temizliğiyle yüksek puanlar almış.

Yorumlarınızı Buraya Yazabilirsiniz